הטסת בני נוער מפרויקט “צהלה” בחיפה

ביום שישי האחרון, 3.5.2013 במסגרת טייסת 10 נערכה הטסת בני נוער מפרויקט “צהלה”
המטס יצא משדה תעופה חיפה לעכו,בהמשך טיסה לאורך החוף עד בת גלים ובהמשך חליפה מעל הגנים הבהאיים וחזרה לנחיתה בשדה תעופה חיפה. ברצוני להודות לטייסים שלקחו חלק בהטסת הנוער והמדריכים שלהם : חיים דגן ושלום סלונים וכמו כן לשמואל שטיינר בעל מטוס אולטרה לייט שיצא מגדרו בניסיון להתנדב למטס אך בקשתו לנחות בחיפה נענתה מרשויות התעופה בשלילה.
כמו כן יש לציין את העזרה הקרקעית האדירה שקיבלתי מיגאל מירב ולאורך הימים האחרונים עזרה המדהימה של טל ממשרד האגודה בארגון הלוגיסטי של המטס וכמו כן תודות נוספות מגיעות למנהל טייסת 10 נתי בר דוד וליהודה ביין על הפיקוח .
כל המעורבים במטס התרגשו עד מאוד מהידיעה שלקחו חלק בארוע שריגש מאוד את בני הנוער ומדריכיהם, שביקשו להודות לחברי הטייסת ולאגודת התעופה.
לאחר הנחיתה התכנסו כל המעורבים במטס ובני הנוער ומדריכיהם להרמת כוסית וכיבוד בטרמינל. יש לציין את ההתגייסות של מנהל השדה, צוות הביטחון, וצוות המגדל של חיפה שעשו הכול לסייע בהוצאה לפועל של המטס ועל כך מגיע להם תודה ענקית. לבני הנוער זו היתה חוויה שלא תישכח והם זכו להחשף לענף התעופה ולעובדה שיש ענשים שמוכנים לעשות מעשים טובים למען אחרים. מי יתן ונוכל להמשיך ו”לתת” לאחר עוד שנים רבות וישר כוח לטייסת 10 שממריאה כל פעם לגבהים חדשים.

בברכה,

בן-זאב ערן – יוזם ומארגן האירוע eran@ben-zeev.biz

LLHA030513-4

LLHA030513-8

LLHA030513-6

LLHA030513-2

LLHA030513-3

תגובות

תגובות

סגור לתגובות.