קריאה לחברי האגודה לבקר באוהל להזדהות

קריאה לחברי האגודה לבקר באוהל להזדהות

 ראש עיריית אילת פתח בשביתת רעב כנגד ההחלטה לסגור את שדה התעופה דב.

 רבים מתושבי אילת פקדו את אוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב, שהוקם היום (א׳ 17.3) בחזית שדה דב בהובלת ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי, שפתח בשביתת רעב כחלק מהמחאה. בין הבאים היו גם חה״כ גדעון סער, שבא להזדהות עם המאבק של העיר אילת ותושביה. ״לסגור תשתית תחבורתית בלי שיש חלופות מניחות את הדעת זו טעות בראיה הלאומית, לא רק בתושבי העיר אילת ובתיירות אליה אלא גם בתושבי מרכז הארץ, לכן יש לדחות את ההחלטה לסגור את שדה דב ב 1.7.19 ולעבוד בצורה רצינית על חלופות״. אמר חה״כ סער. גם חה״כ נאווה בוקר, סגנית יו״ר הכנסת הגיעה להביע תמיכה במאבק של העיר אילת ותושביה.

 לשביתת הרעב של ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי הצטרף גם יו״ר סניף אילת של הליכוד – ברוך קבלו, שאמר: ״הרבה כבוד לליכוד השביתה הזו לא תוסיף״.

 אוהל המחאה וההזדהות הוקם היום (א׳ 17.3) בחזית שדה דב והינו חלק ממחאה מתגלגלת כנגד סגירת שדה דב המהווה עורק חיים עבור תושבי אילת ברצותם לקבל שירותים חיוניים מכל סוג שהוא, רפואים, עסקיים, השכלתיים, משפחתיים ועוד. סגירת שדה דב תגרום לפגיעה קשה בשירותים אותם מקבלים תושבי אילת מגורמים שונים המגיעים לאילת דרך שדה דב, ביניהם: רופאים, מרצים, אנשי עסקים ועוד. סגירת שדה דב תפגע קשות בתעשיית התיירות עליה מתבססת כלכלת העיר אילת. ״ההחלטה על סגירת שדה דב היא החלטה רעה, לא הגיונית, זחוחה  ומתייחסת אל תושבי אילת כתושבים שקופים ולא חשובים״ אמר ראש עיריית אילת והוסיף: ״אני כאן כדי לזעוק את זעקתם של 65,000 תושבי העיר אילת. תנו לנו לחיות״.

 לאוהל מוזמנים כל אזרחי מדינת ישראל על מנת להביע הזדהות ולחתום על עצומה הקוראת לראש הממשלה, להעדיף את האינטרס האסטרטגי, לאומי חברתי ואת הפריפריה על פני האינטרסים של כרישי הנדל”ן ובעלי ההון ולא לסגור את שדה דב המהווה עורק חיים לעיר אילת.

LLET protest

תגובות

תגובות

סגור לתגובות.